Gmina Osiek Jasielski

Rozgrywki piłki siatkowej o Puchar - "Korona Króla Kazimierza Wielkiego"

Rozgrywki piłki siatkowej o Puchar - "Korona Króla Kazimierza Wielkiego"

 W ramach obchodów 650-lecia nadania praw miejskich Osiekowi Jasielskiemu w dniu 11 czerwca 2015r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku Jasielskim odbyły się rozgrywki piłki siatkowej o Puchar - „Korona Króla Kazimierza Wielkiego”.Organizatorami zawodów byli: Gimnazjum Integracyjne im. Króla Kazimierza Wielkiego w Osieku Jasielskim oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osieku Jasielskim. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Osiek Jasielski

 Mimo upalnejpogody do rywalizacji przystąpiły reprezentacje gimnazjów:w Nowym Żmigrodzie, Krempnej, Nienaszowie i Osieku Jasielskim. Zespołyrozegrały kolejne mecze systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej walce  najwięcej punktów w klasyfikacji ogólnej i Puchar – „Korona Króla Kazimierza Wielkiego” zdobyła drużyna gimnazjum w Osieku Jasielskim. Drugie miejsce przypadło drużynie z Nowego Żmigrodu, a trzecie z Krempnej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali od Dyrektora Gimnazjum w Osieku Jasielskim Pani Zofii Ciomci pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każdy zawodnik i nauczyciel otrzymał pamiątkowy długopis z logo obchodów 650-lecia Osieka Jasielskiego. Opiekunowie rywalizujących drużyn przekazali podziękowania organizatorom za ciekawą inicjatywę i sprawny przebieg zawodów.

 

t1

t10

t9

t8

t7

t5

t6

t3

t4

t2