Gmina Osiek Jasielski

Festiwal Piosenki Turystycznej w Mrukowej

Mrukowa zaprasza na Festiwal Piosenki Turystycznej
Gmina Osiek Jasielski organizuje 14 lipca 2013 roku przegląd piosenki turystycznej pod nazwą „Mrukowa - brama w Beskid Niski”. Po oficjalnym otwarciu festiwalu zaprezentują się wykonawcy biorący udział w konkursie na najlepszą piosenkę turystyczną. Po części konkursowej odbędzie się koncert zespołów wykonujących piosenki turystyczne.
Organizatorzy przygotowali również specjalną atrakcję. Będzie to koncert gwiazdy wieczoru - zespołu SIKLAWA. Zespół zaprezentuje energiczną muzykę góralską; jak sami piszą na swojej stronie internetowej "(...) zespół działa od 2007 roku ku uciesze miłośników mocnej góralskiej nuty z elementami rocka, reggae i jazzu. Energia i moc tradycji połączona z nowoczesnym brzmieniem". Po koncercie zespołu SIKLAWA będziemy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni zamykający festiwal. Następnie odbędzie się zabawa taneczna organizowana przez KGW z Mrukowej.


Zgłoszenia do festiwalu piosenki turystycznej przyjmowane są do 12 lipca 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Osieku Jasielskim lub pod numerem telefonu: 604 699 700. Początek imprezy - Mrukowa, 14 lipca, godz. 16:00. Festiwal organizowany jest w ramach projektu pt: „Turystyka i kultura czynnikami rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Osiek Jasielski”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa. Patronat nad festiwalem sprawują portale internetowe: www.zaleze.com i www.jaslo24.pl.

Festiwal Piosenki Turystycznej w Mrukowej