Gmina Osiek Jasielski

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Osieku Jasielskim

Obiekt udostępniany jest nieodpłatnie po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu: (13) 44 20 476

 Czynny:

poniedziałek-piątek 7.00-20.30,

sobota 7.00-17.00 

 

 

29 lipca 2012 roku w Osieku Jasielskim został oddany do użytku nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny.Powstał on w ramach projektu pn."Zwiększenie dostępności infrastruktury sportowej

dla mieszkańców Gminy Osiek Jasielski",współfinansowany za środków Europejskiego Funduszu Rozwoju w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Inwestycja objęła przebudowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego o trawiastej nawierzchni,budowę 400-metrowej bieżni o syntetycznej nawierzchni,budowę boiska trawiastego do młodzieżowej piłki nożnej,budowę boiska wielofunkcyjnego do koszykówki i siatkówki oraz kortu o syntetycznych nawierzchniach.Wybudowano również zaplecze socjalne z szatniami dla sportowców i sędziów,pomieszczeń gospodarczych oraz oświetlenie obiektu.

Obiekt usytuowany w pobliżu rzeki Wisłoki, z dużą ilością miejsc parkingowych to doskonałe miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu i relaks.

W czasie wakacji i ferii zimowych w godz 9.00-12.00 dla dzieci i młodzieży organizowane są zajęcia sportowo-rekreacyjne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEGO OBIEKTU !

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

 zdjęcie

zdjęcie

foto

foto

foto

foto

foto

foto