Gmina Osiek Jasielski

Konkurs fotograficzny "Krajobrazy dorzecza Wisłoki"

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki pragnie przypomnieć o trwającym konkursie fotograficznym „Krajobrazy Dorzecza Wisłoki” oraz serdecznie zachęca do przesyłania zgłoszeń. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji w Gminach poprzez umieszczenie na stronach internetowych plakatu informacyjnego załączonego w e-mailu. W najbliższym czasie Plakaty informacyjne o konkursie w formie papierowej zostaną do Państwa dostarczone, bardzo prosimy dodatkowo o rozprowadzenie ich w sołectwach.

Termin zgłoszeń uczniów przez szkoły: przedłużony do 31.10.2019r.

Termin zgłoszeń dorosłych: 15.11.2019r.

Termin składania prac konkursowych: 15.11.2019r.

Konkurs fotograficzny organizowany jest w dwóch kategoriach:

I kategoria: uczniowie (szkół podstawowych – klasy IV-VIII i szkół ponadpodstawowych)

II kategoria: dorośli

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminach dostępnych na stronie internetowej www.wisloka.pl w zakładce „Aktualności” - pod artykułem Konkurs fotograficzny „Krajobrazy Dorzecza Wisłoki”, które załączamy dodatkowo w e-mailu. Więcej informacji o Konkursie udziela Pani Angelika Halibożek tel. 13-44370-20, faks 13-44370-23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z   poważaniem

Maria Lignar


Związek Gmin Dorzecza Wisłoki

ul. Marii Konopnickiej 82, 38-200 Jasło
WWW: https://www.wisloka.pl
T: () 13 4437 020, E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
F: () 13 4437 023