Gmina Osiek Jasielski

Spotkanie informacyjne.

 

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Miasta w Jaśle na temat wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania zakładania działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady ubiegania się o dotacje i pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie skierowane jest do osób  zainteresowanych pozyskaniem środków na utworzenie firmy bez względu na wiek.

Miejsce spotkania: Urząd Miasta Jasła, ul Rynek 12, sala narad nr 102

Termin spotkania: 25 stycznia 2018 r. (czwartek) - godz. 10.00

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali konieczne jest zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: lpi.krosnoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 798 771 192 podając imię i nazwisko uczestnika oraz miejsce spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkania są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
ul. Staszica 20, 38-400 Krosno
tel. 798 771 192, 798 771 620
e-mail: lpi.krosnoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku Program Spotkania