Bezpłatne webinarium "Przygotowanie projektu partnerstwa publiczno-prywatnego".

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie zaprasza na bezpłatne webinarium "Przygotowanie projektu partnerstwa publiczno-prywatnego".

Webinarium odbędzie się 27 listopada 2020 r. od 10:00 do 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada 2020 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (27 listopada 2020 r.).  

 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

 

Webinarium skierowane jest do osób zainteresowanych tematyką Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, w szczególności do pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców zainteresowanych zamówieniami publicznymi.

 

Program webinarium:

 

  1. Identyfikacja i wstępna ocena projektu PPP
  2. Przygotowania organizacyjne Podmiotu Publicznego
  3. Ocena Efektywności Projektu PPP

 

 

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie

  1. Staszica 20, 38-400 Krosno

tel.: 798 771 192, 798 771 620

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.