Dzień dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury

Na Dzień Dziecka  najmłodsi czekają cały rok. Nie tylko rodzice wymyślają atrakcje tego dnia dla swoich pociech. Gminny Ośrodek Kultury pod patronatem Wójta Gminy Osiek Jasielski,  jak co roku przygotował  park rozrywki  na Ośrodku Sportu i Rekreacji gdzie 5 czerwca odbył się Gminny Dzień Dziecka. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano ofertę w której  nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, skoko-zabawy,  zawodów sportowych prowadzonych  przez pracowników OSiR, gier, konkursów, zabaw z chustą animacyjną, malowania twarzy czy smażonych kiełbasek. W imprezie uczestniczyły wszystkie szkoły z terenu gminy wraz  z opiekunami. Można było wziąć udział w rożnych konkurencjach sportowych i sprawnościowych z nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy,  jak również zaprezentować umiejętności taneczne na scenie. Do wspólnej zabawy zapraszał  również zespół taneczny  ,,Gwiazdeczki’’ ze Szkoły Podstawowej w Zawadce Osieckiej. Atrakcją był również pokaz sprzętu strażackiego zaprezentowany przez OSP ze Świerchowej.  Imprezę prowadził Łukasz  Michnal – DJ M-Lukas oraz prezenter Radia Trendy,  całości towarzyszyły rytmy muzyki rozrywkowej.

Dzień Dziecka to okazja dla rodziców na spędzenie dodatkowego czasu ze swoimi dziećmi, składania im życzeń oraz obdarowania swoich pociech prezentami. Jednak najlepszym prezentem dla każdego dziecka jest przede wszystkim obecność,  miłość, troska   i zainteresowanie ze strony jego rodziców.   

 

Dyrekcja oraz  pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury  dziękują  dzieciom, rodzicom za aktywny udział w cyklu imprez z okazji Dnia Dziecka, a także Radzie Rodziców, Gminnej Bibliotece Publicznej, Strażakom i  pracownikom Ośrodka Sportu za  pomoc w obsłudze imprezy.